СТАТТІ ПРО ЗДОРОВ'Я

    Частина I. Ефект іонів

    Частина II. Іони і секс

    Технологія очищення і іонізації повітря

    Питання і відповіді

    

СТАТТІ ПРО ЗДОРОВ'Я

ЕФЕКТ ІОНІВ

Революційні відкриття показують, що електрично заряджені частки повітря можуть управляти Вашим настроєм, здоров'ям і відчуттям благополуччя.

Фред Сойка і Алан Эдмондс 

Книга призначається лише для освітніх цілей

Частина I. Ефект іонів  


     Пошук інформації, який привів мене до написання цієї книги, почався в 1970 р. як спроба довести собі, що я не є страждаючим іпохондрією або манією депресії. Протягом 10 років я жив і працював в Женеві і майже з самого моменту приїзду туди з Нью-Йорка почав страждати абсолютно нез'ясовними нападами занепокоєння, депресії, тілесних захворювань і якогось роду безмежного відчаю, який навіть наводив мене на думку про самогубство. Ні лікарки, ні психіатри не могли пояснити, що відбувалося зі мною, але коли один з них туманно виразився, що це, можливо, «щось електричне в повітрі Женеви», я вхопився за це як за можливе пояснення і провів 5 років в поїздках по Європі, Близькому Сходу і Північній Америці, зустрічаючись з ученими і опрацьовуючи неабияку кількість наукової літератури.

      Я зробив 3 відкриття. Перше полягає в тому, що в певних місцях в певний час - в Женеві, в більшій частині Центральної Європи, в Південній Каліфорнії, уздовж побережжя Роки Маунтінз і ще щонайменше десятці інших частин миру -воздух стає хворим не із-за забруднення, про яке ми всі знаємо, а із-за дисбалансу природною заряджена повітря. Науці відома ця заряджена як іонізація і вона життєво важлива для створення і здоров'я всього життя. Коли вона спотворена, ми, люди, можемо стати такими хворими психічно або розумово, що в крайніх випадках це може привести нас до суїциду, а в більшості випадків ми відчуваємо себе втомленими, дратівливими або просто «нижче за рівень». Я також виявив, що четверта частина населення особливо чутлива до цих змін в іонізації і що я є одним з хронічно ионо-чувствительных, або «погодно-чутливих» людей. Одних ці відкриття було вистачає, щоб небагато заспокоїтися: загадкову відсутність у мене хорошого розумового і фізичного достатку тепер можна було пояснити тим, що я жив в одному з найсприятливіших для ионо-чувствительных людей місць на земній кулі. Проте, третє відкриття, яке змусило мене написати цю книгу. Я виявив, що сама людина часто робить повітря електрично хворим, але з якою різницею: якщо в Південній Каліфорнії або Женеві або ще десь це природне явище трапляється час від часу, то людина робить повітря хворим не від випадку до випадку або на короткий термін, а більш менш постійно. Скрізь в містах, в автомобілях, поїздах, автобусах і літаках. У більшості висотних будівель офісів і квартир чоловік привів природний достаток електрики повітря в не таку рівновагу, що це може змусити нас, людей, задути гніт. Кожна людина схильна до дії ефекту іонів, хоча лише один з чотирьох випробовує такі серйозні неприємності, як я. З іншого боку, там, де людина зіпсувала іонізацію, більшість страждає симптомами, які вагаються від нез'ясовного занепокоєння і напруги, що виражаються у відчутті втоми і достатку «не в своїй тарілці», до неприродних вибухів гіперактивності. Ми пояснюємо такі достатки тим, що нам відоме, а саме: стресами на роботі, конфліктами в сім'ї. Вся справа, проте, в тому, що, можливо, ми ставимо віз попереду коня. Найімовірніше, що хвора іонізація є причиною стресів на роботі і розладу в сім'ї. Спотворюючи електричну заряджену повітря за допомогою сучасних технологій, людина наносить більше шкоди своєму здоров'ю, чим забруднене довкілля, страховище людства останньої чверті XX століття. Ви можете зробити хворим повітря, яким дихаєте, а через нього і себе тим, що носите не той одяг або оточуєте себе непідходящими меблями. І майже напевно справедливо буде стверджувати, що не «темп сучасного життя» робить більшість міст важкою для життя, а електрика - або його відсутність - в повітрі, яким Ви дихаєте.

      У мене пішло 5 років на те, щоб зрозуміти, що мої лікарки помилялися, що я не був фізично або розумово хворим. Все це цілком зрозуміло, оскільки найбільш значні наукові відкриття про іони були зроблені порівняно недавно і відомі лише деяким фахівцям. Дві найважливіші наукові розробки були здійснені лише в останніх 16 років, а оскільки велика частина учених відчуває нестачу у фінансуванні і працює ізольовано, частенько не знаючи про роботу інших учених в світі, то потрібний триваліший проміжок часу, чим зазвичай, поки стають відомими результати їх досліджень. На ділі головною причиною, чому ВОЗУ Усесвітня Організація Охорони здоров'я / лише тепер почала виявляти цікавість до дії електрики повітря на людину, є погана взаємодія між ученими різних національностей.

КРИТИЧНИЙ БАЛАНС ІОНІВ

         Працюючи ізольовано один від одного, учені в кінці 18-початку 19 століть прийшли до висновку, що «електрика повітря» впливає на зростання рослин і, можливо, на все живе. Але лише в 1890 р. учені виявили, що це електрика повітря виходитиме від заряджених молекул, або іонів, газу, В 20-х роках нашого століття наука знала ще мало про це явище, проте останнім часом вчені змогли довести, що коли природа або людина втручаються в електрику повітря, життя стає нестерпним для одних з нас і некомфортною для всіх.

       Всім відомо, що повітря складається з молекул. Кожна молекула має серцевину, або ядро, з позитивно заряджених протонів, оточених негативно зарядженими електронами. Природа постійно шукає рівновагу у всьому і в даному випадку баланс, при якому було б стільки електронів, скільки і протонів, щоб позитивні і негативні заряди знищували один одного. Це відбувається в стійкій, або пасивною, молекулі повітря. Але якщо ми не можемо побачити молекулу, учені в змозі зважити її складові частини. Оскільки електрон в 1800 разів легше за протон, то 'саме електрон витісняється найлегше і коли це відбувається, порушується рівновага і створюється молекула, що «дрейфує», або іон.

      Активна електрика в повітрі виходить від цих молекул, що «дрейфують», тих, які втратили або придбали негативний електрон так, що порушується рівновага. Якщо молекула втрачає електрон, вона стає позитивно зарядженою, а коли цей витиснений електрон притягується до нормальної молекули, ця молекула стає негативно зарядженою. Те, що в природі вважається «ідеальним» довкіллям для живих істот, - це порівняльно чисте сільське повітря - енергія, необхідна для витіснення електронів і створення заряджених молекул, поступає головним чином з незначної кількості радіоактивних субстанцій, присутніх в грунті і скелях, а також з сонячних променів.

    Іони бувають 3-х видів великі, середні і малі. Саме малі, або легкі, іони абсорбуються живою суттю від листя рослин до тканин людини. Саме про них ми ведемо тут мову. Крупні іони не надають помітного ефекту на живі організми.

    Оскільки сама земля має негативний заряд, вона відштовхує негативні іони, відносячи їх від поверхні, де протікає різного роду життя. В той же час вона притягує до себе позитивні іони, наближаючи їх до поверхні. Внаслідок цього навіть в прекрасний сонячний день за містом в повітрі зазвичай міститься більше позитивних іонів, чим негативних. Ученими прийнято вважати, що якщо в одному кубічному сантиметрі повітря на відкритій місцевості міститься від 1000 до 2000 іонів. Звичайне їх співвідношення складає 5 позитивних на 4 негативних. Саме у такому співвідношенні, або балансі, розвивається життя. Учені Каліфорнійського Університету вирощували ячмінь, овес, салат і горох з вмістом в повітрі всього 60 позитивних і негативних іонів і виявили, що їх зростання було сповільнене, і рослини були хворими. Такий же експеримент в повітрі, де кількість іонів удвічі перевищувала їх кількість в природі, дав посилене зростання. У Росії учені намагалися вирощувати дрібних тварин - мишей, щурів, морських свинок - в повітрі, де були абсолютно відсутні іони. Всі вони загинули протягом декількох днів.

     Джеймс Біл, колишній співробітник НАСА, який зіткнувся з проблемою іонів при вивченні того, яка середа потрібна для космічних капсул, писав: «Людство розвивалося в іонізованому повітрі. Природа використовувала іони в розвитку наших біологічних процесів». Учені Японії, Росії, Ізраїлю і Європи довели, що порушення природного рівня іонів в повітрі згубно не лише для рослин і мишей, але воно також руйнівне для фізичного і розумового благополуччя людини. В даний час існує близько 5 000 наукових документів, в яких
містяться звіти про експерименти з іонізацією, і всі вони підтримують висновок про те, що перевищення кількості позитивних іонів погано для вас, тоді як велика кількість негативних іонів є благотворною.

    У природі існують обставини, при яких проводиться підвищена кількість негативних іонів, благотворних для нас. Наприклад, в деяких горбистих або гірських районах поєднання сонячних променів, чистішого повітря і скель, які є більш радіоактивними, ніж що-небудь інше на поверхні землі, може проводитися висока концентрація іонів обох видів, причому їх співвідношення значно більше у бік негативних. Частково це тому, що в гірському повітрі менше за пил, який забирає негативні іони. Це не випадковий збіг обставин, що впродовж всієї історії людства люди вирушали в гірські райони відпочити і набратися сил, особливо ті, хто страждав захворюваннями верхніх дихальних шляхів.

     Коли людина порушує співвідношення іонів, він робить це повсюдно і постійно. Він будує міста і покриває землю асфальтом і цементом, що перешкоджає нормальному виробництву іонів, тому у будь-якому випадку в містах іонів значно менше. А коли людина забруднює середу, в якій живе, положення стає ще гірше. Негативні іони активніші, ніж позитивні, і з більшою готовністю приєднуються до мікроскопічних часток забрудників. Ці знов заряджені частки, з'єднуючись один з одним, стають крупними іонами, що не надають дії на живі істоти, і, нарешті, опускаються на землю у вигляді грязі. Так, чим більше місто, тим менше в його повітрі іонів і чим сильніше забруднення, тим більше порушення співвідношення позитивних і негативних іонів, забруднення, тим більше порушення співвідношення позитивних і негативних іонів; причому у бік шкідливих позитивних. Системи кондиціонування повітря і центрального опалювання, якими оснащені будівлі, роблять положення ще гірше. У природі процес іонізації відбувається постійно; у середі, створеній людиною, цей процес зіпсований. Людина руйнує ту природну іонізацію, яку колишній учений НАСА Джеймс Біл описав як використовувану природою для розвитку наших біологічних процесів. Вчений медик з Єрусалиму говорить, що кожна людина на землі вдихає 2 500 галонів повітря в добу. Ми постійно купаємося в повітрі незалежно від того, чи нормальне в нім співвідношення іонів чи ні. Представляється самоочевидним, що оскільки відомо, що люди і всі інші живі істоти функціонують багато в чому завдяки біоелектриці, електрична природа повітря повинна надавати якусь дію на все живе. Проте, як учені, так і медики, наполегливо відмовлялися впродовж більшої частини нашого століття прийняти твердження, що іони мають яку-небудь біологічну дію. Вони відмовлялися прийняти ідею, що іони можуть впливати на наші тіла і розум. До цих пір мир повний скептиків.

На початок сторінки

 

ІОНИ І СЕКС

 

Як я вже признавався, одним із наслідків мого женевського достатку було драматичне зменшення моєї чоловічої сили.

Фред Сойка і Алан Эдмондс

Книга призначається лише для освітніх цілей

Частина II. Іони і секс

   Виявити це, коли тобі ледве виповнилося тридцять років, було подаруй, найтривожнішим симптомом зі всіх останніх. Після того, як я взнав від доктора Віссмера - людини, яка першим передбачила, що є "щось електричне" в повітрі Женеви, що я був просто однією з жертв вітру фоэн, я зрозумів, що моя потенція зменшується лише під час фоэна. Я почав цікавитися, до якої міри дія іонів позначається на інтимних стосунках. Як і багато секстерапевты, я вірив в істинність старої приказки: "Якщо в спальні немає щастя, то його немає ні в одній кімнаті будинку"...

  Я виявив, що багато моїх друзів і колеги вже розлучилися зі своїми першими дружинами або признавалися, що нещасні в шлюбі. Одна з найбільш спільних скарг як з боку чоловіків, так і жінок, полягала в тому, що вони випробовували незадоволення в інтимних стосунках. Існує багато можливих пояснень. Та все ж: чи може таке широко поширена незадоволення бути пов'язана з хворим рівнем і співвідношенням іонів в повітрі міст, де проживає більшість з нас?

  Ясно, що рівень іонів в повітрі робить вплив на тих з нас, хто гостро чутливий до іонів. Якщо у Вас напад астми, мігрень. Ви навряд чи відчуватимете себе сексуальним. Якщо Ви відчуваєте себе нещасним, напруженим, випробовуєте занепокоєння і, можливо, тривогу через те, що не знаходите розумного пояснення цьому достатку, тоді будь Ви чоловік або жінка, навряд чи Ви будете на висоті в ліжку. Найосновніший інстинкт всього живого - виживання, і якщо Ваше Здоров'я погіршується, страждає друга за значимістю сила - статевий потяг. Від доктора Віссмера я взнав, що в Женеві від цього страждало багато людей, хоча, як він з'ясував, багато з них, піддавшись паніці, активно шукали зв'язки поза браком, оскільки новий роман на якийсь час підвищував їх інтерес до сексу. Що стосується мене, то моя потенція поверталася завжди, коли я виїжджав з Женеви, хоча я до цих пір не упевнений, до якої міри це було завдяки новій обстановці і оточенню, а до якої міри пов'язано із здоровішою іонною середою.

  Хоча 25% людей страждає від порушення іонної середи, останні 75% більшою чи меншою мірою схильні до дії іонів. Якщо чоловік або жінка, проживаючи, в міській атмосфері, позбавленій іонів, проводить також цілий день на роботі в опалювальному або оснащеному системою кондиціонування повітря будівель, де положення з вмістом негативних іонів і отруєнням позитивними іонами набагато гірше, то він або вона відчувають себе в кінці робочого дня втомленими і знервованими і взагалі вибитими з колії. Така людина навряд чи буде сексуально стимулюючою або стимульованою. У людини, яка витрачає всі свої сили на те, щоб впоратися з довкіллям, не залишається енергії для спальні.

    Одна моя знайома з Цюріха, дуже красива жінка сказала мені в хвилину відвертості, що фоэн настільки позбавляє її всякого інтересу до сексу, що, коли він дме, вона завжди прагне влаштувати так, щоб чоловік першим йшов спати. Вона ж вирушала у ванну і чекала, поки він засне. Вона не хотіла стати одною з тих дружин, які вічно посилаються на головний біль, але в дні фоэн вона була солідарна з ними. Енергія покидала її, вона відчувала себе настільки погано, що все, що вона могла зробити, так це ледве залишитися живою. Одного дня я розговорився з менеджером з продажу устаткування для оснащення будівель, фірма якого півроку назад оснастила всі свої офіси генераторами негативних іонів, я просто хотів взнати, який результат він відмітив з тих пір. Як було встановлено устаткування, він був спокійною і вдумливою людиною. Тому я здивувався, коли він відразу відповів: "найбільший результат я отримав в сексуальному житті. Моїй дружині подобається". Він продовжив, що після установки іонізатора він став моторнішим і енергійнішим на роботі. А оскільки частину робочого тижня йому доводилося проводити в поїздках до клієнтів, то він встановив невеликий іонізатор в своїй машині. Незабаром після цього він поставив іонізатор у спальні. "Я не можу сказати, що він фізично робить щось, але поза сумнівом він дає мені більше енергії. Раніше я приходив додому без сил, дуже втомлений, щоб зайнятися чимось, окрім як поїсти, всістися і втупитися в телевізор.

   А тепер у мене залишається ще багато сил, ми почали частішим виходити з будинку і моїй дружині подобається це, і я не такий втомлений, коли ми лягаємо спати. Як я сказав, іонізатор зробив дуже багато що в моєму сексуальному житті, а це означає, що він допоміг моєму родинному життю". Зі всього сказаного можна укласти, що хвора іонізація впливає на наші сексуальні стосунки, оскільки хвороби і умови, викликані отруєннями позитивними іонами, зменшують наш інтерес до цієї сторони життя. Проте задоволено багато свідоцтв тому, що перенасичення позитивними іонами також впливає на частини організму. Що безпосередньо беруть участь в статевій активності.

   Один з ранніх експериментів доктора Альберта Крюгера проводився з шовковичними черв'яками. Він виявив, що при певних концентраціях іонів обох видів личинка швидше дозріває до дорослого достатку, а дорослі особини злучаються раніше, ніж зазвичай. Я не використовую тут специфічні дані, оскільки вони суто наукового характеру. Але іони дійсно прискорюють темп зростання личинки. Шовковичні черв'яки проводили розкішніші і багатші кокони шовку. Ета лабораторна знахідка була застосована в комерційних цілях в Японії, де генератори негативних іонів застосовуються на шовковичних фермах, щоб спонукати шовковичних черв'яків до більшої "сексуальності".

  Дослідження, проведені Р.Гвалдеротті, директором науково-дослідного Центру медичної біокліматології при Міланському Університеті, на мишах, поміщених в повітрі, наповненому негативними іонами, показали, що миші обох статей дорослішали дуже швидко, а в дорослому періоді самки були набагато плодовитее, чим в звичайних умовах. Згодом він написав в журналі "Аероіонотерапія": "Багато авторів відмітили, що сексуальна активність людини, що знаходиться в приміщенні, насиченому аероіонами, збільшується. Це підтверджується рядом експериментів, проведених на тваринах, поміщених в середу з штучно іонізованим повітрям. Гістологічне дослідження яєчок і яєчників тварин, що знаходилися в середі з високою концентрацією негативних іонів протягом 96 годин, показує певну стимуляцію процесу дорослішання великої кількості кліток. "Простіше кажучи, Гвалдеротті упевнений, що перевага негативних іонів підвищує статеву активність і робить чоловіків плодоноснішими, а жінок пліднішими.

   Той факт, що негативні іони роблять великий вплив на яєчка тварин, можливо, має деяке відношення до двох головних сексуальних проблем чоловіків: передчасне сім'явипорскування і випадкова імпотенція. Якщо негативні іони стимулюють активність наших статевих органів, то цілком імовірно, що отруєння позитивними іонами дає протилежний результат.

   Репродуктивні органи жінок абсолютно ясно схильні до дії іонів. Ми вже бачили, що в повний місяць стимулюється народження дитяти, якщо вагітність майже підійшла до кінця. Фелікс Сульман з Єрусалиму продемонстрував великий прямий зв'язок між іонами, виробництвом серотоніна і жіночими репродуктивними органами. Робота доктора Сульмана як ученого в області іонів почалася тому, що відділення гінекології університетського госпіталю вирішило вивчити дію серотоніна при пологах. Декілька пізніше він встановив, що вироблення серотоніна посилюється під впливом позитивних іонів. Одним з перших завдань Сульмана було з'ясувати, яку роль грає серотонін в організмі жінок. страждаючих "звичними викиднями", тобто тих жінок. які хотіли, але не могли виносити дитяти. Спочатку він проводив досліди на щурах, при цьому виявив, що у вагітних щурів, яким вводився серотонін, відбувалися викидні. Потім 20 жінкам, яким було дано дозвіл на легальні аборти, дали ліки, які штучно викликають виробництво в організмі підвищеної кількості серотоніна. В кожному випадку надлишок серотоніна привів до викидня. Виявивши, що нейрогормон може викликати аборт, д-р Сульман прийшов до виводу. що мабуть, він був причиною постійних викиднів у жінок, які хотіли мати дітей. Таким чином, в кінці 50-х років початку 60-х років він пролікував більше 100 жінок, що страждали "звичними викиднями" за допомогою ліків, блокуючих або запобігаючих природному процесу вироблення серотоніна. Це спрацювало, майже всі жінки, яким не удавалося стати матерями, народили здорових дітей.

На початок сторінки

 

У цьому розділі зібрані матеріали, що пояснюють технологію очищення і іонізації повітря.

Технологія очищення і іонізації повітря

Подробнее

Свернуть

Роль повітря в нашому житті

Подробнее

Свернуть

Природні способи очищення повітря

Подробнее

Свернуть

Досягнення технологічної революції

Подробнее

Свернуть

Повітря наших будинків

Подробнее

Свернуть

Психологічне нездужання

Подробнее

Свернуть

Переваги використання систем очищення повітря

Подробнее

Свернуть

Чисте повітря в будинку

Подробнее

Свернуть

Невидимі вітаміни

Подробнее

Свернуть

Вміст негативних аероіонів повітря в різних умовах

Подробнее

Свернуть

Відзнаки від звичайних іонізаторів

Подробнее

Свернуть

На початок сторінки


 

Питання і відповіді  

Це саме ті питання, які день за днем задають наші клієнти.

Що таке RCI-технологія?

RCI (Radiant Catalytic Ionization) - революційна технологія очищення повітря очищаючою плазмою, що отримується на матриці особливої геометрії, побудованої на основі рідкоземельних і благородних металів при опроміненні ультрафіолетом з довжиною хвилі 254нм.

Продукти, вироблювані даним процесом - іони високої окислювальної здатності і гідро-пероксиди - здатні знищити мікроби, запахи, ефективно нейтралізувати шкідливі хімічні сполуки. RCI-технологія дозволяє прискорити процес очищення повітря усередині приладу, а також продовжити процес у всьому об'ємі приміщення при допомозі абсолютно нешкідливих компонентів.

Ця технологія отримала сертифікат NАSА і використовується для очищення повітря на космічних човниках США.

Де необхідно встановлювати прилад, чи необхідний спеціальний монтаж?

Спеціальний монтаж не потрібний. Відразу після включення в розетку прилад готовий до роботи.

Оптимальна висота установки приладу 150-180 см від підлоги. Озон важчий за повітря, і при русі його з висоти він краще змішується з повітрям. Прилад встановлюється на меблі або кронштейни для установки телі-відео-аудіо-апаратури.

У квартирі прилад краще встановлювати на кухні: при цьому прилад буде ефективно нейтралізувати найсильніше джерело запахів і очищати повітря у всій квартирі.

Що таке фотокаталіз і навіщо він потрібний?

Функція фотокаталізу використовується як додаткова система очищення повітря в новому приладі Fresh Air.

Повітря проходячи через фотокаталітичну камеру, очищається від шкідливих речовин, запахів, вірусів і бактерій.

Якщо прилад знаходиться в одній кімнаті, чи буде його дія відчуватися в інших?

Вентилятор розносить насичене іонами і озоном повітря по приміщенню. Завдяки прискореній дифузії в газах дія передається і в інші кімнати.

Крім того додатковий унікальний хвилевий іонізатор створює іони кисню на відстані до 15 метрів від приладу. В результаті, прилад очищає повітря не лише там, де він встановлений, але і в інших кімнатах.

Чи захищає прилад від алергенів, що знаходяться в повітрі?

Прилад осаджує найдрібніші частки, що знаходяться в повітрі. У тому числі і всі алергени, включаючи квітковий пилок, пил і пилових кліщів, частки шерсті домашніх тварин. Алергени виводяться із зони дихання і не потрапляють в організм.

Говорять, озон шкідливий. Поясніть, будь ласка.

Дійсно, в сильних концентраціях як і будь-яка інша речовина, озон може бути шкідливий. Але в малих дозах він надає благотворну дію на повітряне середовище, і як наслідок - на здоров'я людини. Так, як це відбувається в природі на відкритому повітрі.

Наші прилади дають концентрацію озону в сотні разів нижче, ніж гранично допустима норма. Це підтверджено гігієнічним сертифікатом.

Як діє озон на здоров'ї людини?

Мікродози озону, що виробляються приладами, розкладають неприємні запахи до нейтральних залишків, знищують віруси і бактерії, не перевищуючи безпечну для людини концентрацію. При відчутті людиною запаху озону його концентрація в 100 разів нижче, ніж допустимі норми.

Чи дезинфікує прилад те приміщення, в якому працює?

Всі моделі приладів (окрім "EPI Plus", який не виробляє озон) дезинфікують будь-яке приміщення: знищують віруси, бактерії, мікроби, грибки, плісняву.

Що таке хвильова (дистанційна) іонізація? Як вона працює?

За допомогою хвилевій іонізації аероіони виникають в радіусі 15 метрів від приладу, тому встановивши прилад в одній з кімнат в своїй квартирі або офісі, Ви відчуваєте дію у всьому об'ємі приміщення.

У чому відзнака приладів EcoQuest від "люстри Чижевського "?

Наші прилади використовують декілька видів іонізації і підтримують в закритому приміщенні саме природний іонний баланс. У приладах осадження найдрібніших звішених часток з повітря відбувається у всьому об'ємі приміщення під дією саме сили тяжіння (частки злипаються один з одним, укрупнюються, стають важкими і осідають).

Люстра (лампа) Чижевського не є очисником повітря, це терапевтичний прилад постійне використання якого неможливе. Крім того, люстра Чижевського генерує лише негативні іони. Найбільш корисним є не перекіс в яку-небудь сторону, а природний баланс. До того ж, при використанні Люстри Чижевського відбувається сильний перерозподіл зарядів. В результаті, під дією електростатичних сил, до позитивно заряджених стін і стелі прилипає негативно заряджений пил, що знаходиться в повітрі.

Ще одна важлива відзнака приладів EcoQuest від звичайних іонізаторів (люстра Чижевського, СуперПлюс, Овіон, і тому подібне) полягає в наступному. У звичайних іонізаторах озон виділяється як побічне явище іонізації. В результаті вихід озону не контролюється і здатний доставляти незручності у вигляді сильного запаху. У результаті цими приладами не можна користуватися постійно. У приладах же EcoQuest - процеси озонації і іонізації - розділені. При іонізації озон не виділяється зовсім. А за озон відповідає окремий блок з можливістю плавного регулювання і повного відключення. Що дозволяє регулювати рівень виходу озону з врахуванням умов конкретного приміщення. Правильно налагоджений вихід озону не доставляє незручностей користувачам і прилад працює 24 години на добу.

Чи може бути перевищена гранично допустима концентрація іонів?

Іони "живуть" в повітрі від декількох секунд до декількох хвилин. Тому необхідне постійне поповнення їх кількості. У закритих приміщеннях відсутні природні механізми іонізації, тому прилади EcoQuest працюють 24 години в добу, підтримуючи природний іонний баланс, не перевищуючи концентрацію іонів.

Як іонізація впливає на здоров'ї?

При вдиханні людиною іонізованого повітря, гемоглобін крові краще взаємодіє з киснем і ефективніше доставляє його в клітини організму.

Що відчувається ефект - це менша стомлюваність, хороший сон, відсутність дратівливості стресів, головного болю.

Навіщо в повітрі потрібні іони?

Повітря без іонів подібне їжі без вітамінів.

Природний баланс іонів необхідний для нормального самопочуття. Заряджені молекули кисню краще взаємодіють з гемоглобіном крові.

В результаті клітки організму краще забезпечуються киснем. Як результат - поліпшення самопочуття, відсутність втоми, стресів, головного болю і безсоння.

Що таке іонізація?

Природа іонізує повітря блискавкою, сонячними променями. Молекула кисню отримує один електрон і стає негативним іоном. У іншому випадку - втрачає один електрон і стає позитивним іоном.

Чи необхідно очищати сам прилад? Якщо так, то як часто?

Бесфільтрова технологія передбачає, що бруд не осідає в приладі: очищення відбувається в об'ємі приміщення. Але невеликий наліт бруду може утворюватися на іонізуючих блоках і озонаторных пластинах усередині приладу із-за цілодобового проходження через прилад великих об'ємів повітря. Це залежить від міри забруднення повітряного середовища, в якому працює прилад.

У стандартній квартирі це необхідно робити приблизно 2 рази в рік. Установка приладу в кімнаті для паління може зажадати очищення приблизно 1 раз на місяць.  

Для очищення приладу необхідно протерти ваткою із спиртом голку і антену і промити в мильній воді озонаторну пластину.

Чи стає на підлозі більше пилу при роботі приладу?

Основна частина всього пилу в закритому приміщенні вже знаходиться на підлозі, і в повітрі літає не більше 1% від спільного кількості.

При роботі приладу весь пил осідає на підлогу і виводиться із зони дихання. І ви не фільтруєте його своїми легенями.

Як прилад, що не має фільтру, очищає повітря?

Прилад очищає повітря, іонізуючи і озонуючи його. Іонізація очищає повітря від пилу, диму, квіткового пилку і тому подібне.

Найдрібніші частки, що знаходяться в повітрі, заряджаються, різнойменні частки притягуються один до одного, стають важкими і осідають на підлогу під дією сили тяжіння.

А мікродози озону, природного окислювача, очищають повітря від неприємних запахів, бактерій, вірусів і шкідливих хімічних сполук.

На початок сторінки