Ілюстрації середовища

Домашній пил

Постійно йде процес пилевідтворення - витираються килимові покриття, обсипається і відшаровується фарба, з вулиці потрапляє пил і вихлопні гази автомобілів, люди і домашні тварини втрачають волосся, шкірний епітелій, лупа і так далі... Пил є транспортним засобом для поширення бактерій і вірусів і сприяє виникненню і поширенню епідемій.

Чи знаєте Ви про те, що в стандартній три - кімнатній квартирі в один рік утворюється до 40 кг пилу. Людина за добу вдихає до 12 тис. літрів повітря, в одному літрі якого міститься до 500 тис. порошинок.

До складу пилу входить органічні і неорганічні складові: неорганічні - це, азбест, вугільний пил утворюється при спалюванні вугілля на ТЕЦ, автомобільний смог, такий, що містить солі важких металлов - свинець, двоокис кремнію і так далі; побілення, що обсипається, лак, що витирається, і фарба на підлозі і т.д.; органічні - це, волосся і лупа людей і домашніх тварин, килими, що витираються, і килимові покриття, пух і пір'я подушок і домашніх папужок.

Силікоз легені - відкладення вугільного пилу в легенях

Це професійна хвороба шахтарів, аналогічні зміни спостерігаються у жителів міст з високим рівнем забруднення повітря викидами промислових підприємств, вихлопними газами автомобілів і спалюванням вугілля на ТЕЦ.

Ще в початку 20 століть наші російські ученные довели, що піддослідна тварина поміщена в герметичну камеру в яку подавалося деіонізоване повітря, гинуло через декілька тижнів. То хіба не те ж відбувається в наших квартирах і офісах, в яких відсутні механізми освіти цілющих і необхідних людському організму іонів?

З іншого боку, саме високо іонізоване повітря гірських курортів сприяло на початку 20 століття лікуванню від початкових форм туберкульозу, а в даний час рекомендується для лікування і зменшення нападів бронхіальної астми і дихальної алергії і так далі.

 Очевидно - дихати чистим і свіжим повітрям корисно, люди працюють на свіжому повітрі, що бадьоріше і здоровіше працюють в закритих і погано провітрюваних приміщеннях .

Пиловий (сапрофітний) кліщ

У 28 гр. пилу живе до 42 000 пилових (сапрофітних) кліщів, продукти життєдіяльності яких є найпотужнішими з відомих на сьогоднішній день алергенів.

Кліщ може стати постійним супутником людини впродовж всього його життя. Основним живленням для кліща є клітини шкіри, що омертвіли. У рік людина втрачає до двох кг шкіри, основна маса якої залишається на постільній білизні.

Тому основним місцем проживання і розмноження є ліжко, килими з натуральним ворсом, місця скупчення пилу і так далі.  У Вашому ліжку живуть до 2 млн. кліщів, це оптимальна середа для їх проживання і розмноження.

Основну небезпеку для людини представляють як самі кліщі так і продукти його життєдіяльності (найсильніші з відомих на сьогоднішній день алергенів!). 70% алергічних захворювань дихальних шляхів обумовлено присутністю саме цих речовин.

Позбавиться від нього звичайними засобами практично неможливо, Ваш будинок і ліжко це природнє місце його існування впродовж тисячоліть, згубними для нього є лише природні умови - збагачене озоном повітря, ультрафіолетове випромінювання і природний рівень іонізації повітря.

Бактерійні забруднення, пліснява, грибок, біологічний "бруд

Кондиціонери стають ідеальним місцем для життя і розмноження бактерій і вірусів, це особливо небезпечно у зв'язку із зростанням числа хворих туберкульозом. Країна стоїть на порозі виникнення епідемії туберкульозу, лише з 1998 по 1999 рік число хворих на туберкульоз виросло в 2,2 рази.

Колонія хвороботворних бактерій

Ідеальні умови створюються в системах вентиляції і кондиціонування - оптимальна вологість і температура сприяє швидкому зростанню і розмноженню бактерій. При включенні систем після тривалого періоду простою величезна маса бактерій разом з пилом і повітрям потрапляє в приміщення і може стати причиною масового зараження співробітників  підприємства, або членів Вашої сімї  інфекційними захворюваннями, у тому числі - леогенелезом.

 
Хімічні випари

За даними інституту Екології людини АМН в звичайній квартирі присутньо до 150 видів хімічних випарів. Це випари лаку і фарби, меблевого клею і ДСП, побутової хімії і антропотоксинів - продуктів життєдіяльності людини і домашніх тварин, і так далі.

 Наслідки дії такої хімічної суміші на організм людини порівнянні з наявністтю хронічної інтоксикації у токсикоманів. Знаходження в приміщенні з високим вмістом хімічних речовин в повітрі негативно позначається на самопочутті і працездатності, приводить до швидкої стомлюваності і зниження концентрації уваги, багато хімічних речовин (феноли, формальдегіди, вуглеводи і так далі) є сильними канцерогенами, що викликають злоякісні новоутворення і пухлини.

У тютюновому димі міститься до 4 000 видів хімічних речовин, всі вони прекрасно вбираються і акумулюються в тканинах одягу, у волоссі курця і так далі, потім виділяються в довкілля квартири, дому або офісу. Перш за все, від цього страждають діти і не курящі родичі або товариші по службі, вони стають пасивними курцями. Шкода пасивного куріння воістину величезна, діти таких батьків, як правило часто і тривало хворіють, частіше схильні до розвитку алергічних і аутоіммунних захворювань і т.д.

Рак легені. Первинне ураження тканини легені раковими клітинами

Основна причина захворювання - куріння (активне і пасивне), канцерогени тютюнового диму. "Пиловий" рак легені викликається попаданням в легені домашнього пилу, азбесту; хімічних канцерогенів - клеїв з ДСП (фенол, формальдегід), випарів лінолеуму, пластика і т.д.

Людина (і домашні тварини теж) через шкіру і легені виділяють продукти своєї життєдіяльності - антропотоксини, це стає особливо помітним, коли в квартирі знаходиться важко хвора людина. У нашій країні внаслідок кліматичних особливостей немає можливості часто і ефективно провітрювати приміщення, щоб хоч якось понизити рівень забруднення повітря.

При диханні це все мимоволі потрапляє до нас в легені і залишається там. Ми мимоволі очищаємо повітря своїми легенями, вдихаючи такий коктейль, і це приводить до появи у нас симптомів швидкої стомлюваності, погіршення самопочуття, головного болю, зниження захисних сил організму і, як наслідок, виникнення епідемій грипу, ОРЗ, вірусного гепатиту, туберкульозу, розвитку алергії, бронхіальної астми, ракових пухлин і т.д.

"Сотова" легеня. Алергічне ураження легеневої тканини пташиним пухом і пером птахів

Алергічні зміни в легенях при алергії на перо птахів, екскременти пилового кліща і т.д.

Основна причина захворювання: професійна хвороба пташників, любителів голубів і папужок.

 

 Ілюстрації повітряного і водного середовища, винуватців хвороб і методів вирішення проблем.

Волос тварини

Брудні легені

Кліщі і цвіль Кліщі і спори Мікроби, бактерії і спори Пилогони
( 1х650 )
Алергії, екземи, ...
Рак легені, силікоз, сотові легені Алергії, ОРЗ, туберкульоз, иммунодефіцит Алергії, ОРЗ, туберкульоз, иммунодефіцит Алергії, ОРЗ, туберкульоз, силікоз, ... Алергії, ОРЗ, грип, риніти, иммунодефіцит

щоб проглянути ілюстрацію в збільшеному вигляді клацніть по малюнку...

Імунітет

Джерела ризику

Якість води Легені Об'ємна іонізація Очищення іонами

щоб проглянути ілюстрацію в збільшеному вигляді клацніть по малюнку...

Іонний дисбаланс

Впродовж мільйонів років життя на Землі зароджувалося і розвивалося при певному співвідношенні позитивних і негативних іонів, таке співвідношення є оптимальним для нормальної роботи людського організму. Електромагнітні випромінювання екранів телевізорів і комп'ютерів, електромагнітні поля побутових приладів і особливо робота кондиціонерів позбавляє повітря будь-яких іонів, деіонізуючи його, роблячи його "мертвим" і непридатним для дихання.

Саме іони, присутні в повітрі, сприяють видаленню з області дихання людини всіх звішених часток пилу і т.д..

Можливо, настав час подбати про себе?