Відповіді на питання

Це саме ті питання, які день за днем задають наші клієнти.

Прилад EcoQuest - що це таке?

Йдеться про прилади американської компанії
EcoQuest, що використовують технологію безфільтрового очищення повітря за допомогою іонізації і озонації.
 

Як прилад, що не має фільтру, очищає повітря?

Прилад очищає повітря, іонізуючи і озонуючи його. Іонізація очищає повітря від пилу, диму, квіткового пилку і тому подібне. Найдрібніші частки, що знаходяться в повітрі, заряджаються, притягуються одне до одного, стають важкими і осідають на підлогу під дією сили тяжіння. А мікродози керуємого озону, природного окислювача, очищають повітря від неприємних запахів, бактерій, вірусів і шкідливих хімічних сполук.
 

Куди дівається пил, дим, запах?

При використанні приладів
EcoQuest пил і дим під впливом іонізації осідають на підлогу, тобто виводяться із зони дихання. Неприємні запахи нейтралізуються мікродозами озону, який є природним окислювачем.
 

Чи стає на підлозі більше за пил при роботі приладу?  

Ні, оскільки основна частина всього пилу в закритому приміщенні вже знаходиться на підлозі, і в повітрі літає не більше 1% від загальної кількості. При роботі приладу весь пил осідає на підлогу і виводиться із зони дихання. І ви не фільтруєте її своїми легенями.
 

Чи необхідно очищати сам прилад? Якщо так, то, як часто?

Безфільрова технологія передбачає, що грязь не осідає в приладі: очищення відбувається в об'ємі приміщення. Але невеликий наліт грязі може утворюватися на іонізуючих блоках і
озонаторных пластинах усередині приладу із-за цілодобового проходження через прилад великих об'ємів повітря. Це залежить від міри забруднення повітряної середи, в якій працює прилад. Установка приладу в курильні може зажадати очищення, приблизно 1 раз на місяць. У стандартній квартирі це необхідно робити приблизно 2 рази в рік. Для очищення приладу необхідно протерти ваткою із спиртом голку і антену і промити в мильній воді озонаторную пластину.
 

Що таке іонізація?

Природа іонізує повітря блискавкою, сонячними променями. Молекула кисню отримує один електрон і стає негативним іоном.
 

Навіщо в повітрі потрібні іони?

Повітря без іонів подібне до їжі, без вітамінів. Природний баланс іонів необхідний для нормального самопочуття. Негативно заряджені молекули кисню краще взаємодіють з гемоглобіном крові. В результаті клітки краще забезпечуються киснем. Як результат - поліпшення самопочуття, відсутність втоми, стресів, головного болю і безсоння.
 

Як іонізація впливає на здоров'ї?

При вдиханні людиною іонізованого повітря, гемоглобін крові краще взаємодіє з киснем і ефективніше доставляє його в клітки організму. Ефект, що відчувається, - це менша стомлюваність, хороший сон, відсутність дратівливості, стресів, головного болю.
 

Чи може бути перевищена гранично допустима концентрація іонів?

Ні, не може, оскільки іони "живуть" в повітрі від декількох секунд до декількох хвилин. Тому необхідне постійне поповнення їх кількості. У закритих приміщеннях відсутні природні механізми іонізації, тому прилади
EcoQuest працюють 24 години в добу, підтримуючи природний іонний баланс.
 

У чому відзнака приладів EcoQuest від "люстри Чижевського"?

Люстра (лампа) Чижевського не є очисником повітря, це терапевтичний прилад, постійне використання якого неможливе. Крім того, люстра Чижевського генерує лише негативні іони. Найбільш корисним є не перекіс в яку-небудь сторону, а природний баланс. До того ж, при використанні Люстри Чижевського відбувається сильний перерозподіл зарядів. В результаті стіна або стеля заряджають і до них під дією електростатичних сил прилипає пил з повітря.
Прилади
EcoQuest використовують декілька видів іонізації і підтримують в закритому приміщенні саме природний іонний баланс. У приладах EcoQuest осадження найдрібніших зважених часток з повітря відбувається у всьому об'ємі приміщення під дією сили тяжіння (частки злипаються один з одним, укрупнюються, стають важкими і осідають).
 

Що таке хвилева (дистанційна) іонізація? Як вона працює?

За допомогою хвилевої іонізації аероіони виникають в радіусі 15 метрів від приладу, тому, встановивши прилад в одній з кімнат, в своїй квартирі або офісі, Ви відчуваєте дію у всьому об'ємі приміщення.
 

Чому Санпін (Санітарно-епідеміологічні правила і нормативи) від 22.04.2003 регламентує вміст аероіонів в громадських і виробничих приміщеннях?

Певна концентрація негативних аероіонів життєво необхідна для людини, вона робить вплив на його самопочуття, зменшує втому і сонливість, підвищує працездатність. У закритих приміщеннях концентрація негативних іонів не перевищує 50-100 іонів/см3, а Санпін вказує вміст не нижче 600 іонів/см3. Тому необхідне використання іонізаторів.
 

Чи потрібно мені купувати змінні елементи?

Прилади
EcoQuest не використовують фільтри, тому їм не потрібні змінні елементи.
 

Чи дезинфікує прилад те приміщення, в якому працює?

Так, всі моделі приладів (окрім "
EPI Plus", який не виробляє озон) дезинфікують будь-яке приміщення: знищують віруси, бактерії, мікроби, грибки, цвіль.
 

Як діє озон на здоров'ї людини?

Мікродози озону, що виробляються приладами, розкладають неприємні запахи до нейтральних залишків, знищує віруси і бактерії, не перевищуючи безпечну для людини концентрацію. При відчутті людиною запаху озону його концентрація в 100 разів нижча, ніж допустимі норми.
 

Говорять, озон шкідливий, поясните, будь ласка?

Дійсно, в сильних концентраціях, як і будь-яка інша речовина, озон може бути шкідливий. Але в малих дозах він надає благотворну дію на повітряну середу, і як наслідок - на здоров'ї людини. Так, як це відбувається в природі на відкритому повітрі. Прилади
EcoQuest дають концентрацію озону в сотні разів нижче, ніж гранично допустима норма. Це підтверджено гігієнічним сертифікатом.
 

Чи захищає прилад від алергенів тих, що знаходяться в повітрі?

Так, оскільки прилад облягає найдрібніші частки, що знаходяться в повітрі. У тому числі і всі алергени, включаючи квітковий пилок, пил і частки шерсті домашніх тварин. Алергени виводяться із зони дихання і не потрапляють в організм.
 

Якщо прилад знаходиться в одній кімнаті, чи буде його дія відчуватися в інших?

Так, буде. Вентилятор розносить насичений іонами і озоном повітря по приміщенню. Завдяки прискореній дифузії в газах дія передається і в інші кімнати. Крім того, додатковий унікальний хвилевий іонізатор створює іони кисню на відстані до 15 метрів від приладу. В результаті, прилад
EcoQuest очищає повітря не лише там, де він встановлений, але і в інших кімнатах.
 

Що таке фотокаталіз і навіщо він потрібний?

Функція фотокаталізу використовується як додаткова система очищення повітря в новому приладі
Fresh Air. Повітря, проходячи через фотокаталітичну камеру, очищається від шкідливих речовин, запахів, вірусів і бактерій.
 

Де необхідно встановлювати прилад, чи необхідний спеціальний монтаж?

Спеціальний монтаж не потрібний. Відразу після включення в розетку прилад готовий до роботи. Чим вище встановлений прилад, тим краще: озон важчий за повітря, і при русі його з висоти він краще змішується з повітрям. Бажано, щоб прилад стояв не нижче 150-170 см від підлоги. Прилад встановлюється на меблі або кронштейни для установки теле-відео-аудіо-апаратури. У квартирі прилад краще встановлювати на кухні: при цьому прилад ефективно нейтралізуватиме найсильніше джерело запахів, і очищати повітря у всій квартирі.
 

Скільки енергії споживає прилад?

Однією з переваг приладів
EcoQuest, є їх мале енергоспоживання. Залежно від моделі прилади споживають від 30 до 90 Вт.