ВГОРУ

Складові повітряного середовища

Технології Запропоно-

вані для

Контролю повітряного

средовища

Складові повітряного середовища

Пил крупно-дисперс-ний

Пил мілко-дисперс-ний

Біологіч-ний Бруд (мікроби, віруси, бактерії)

Хімічні

випаро-вування

Запахи

Аллер-гени

Іонний голод

Іонний баланс

Стати-ка

Тютю-новий дим

Час взаємо-дії

 

Фільтрові очисники повітря + -

Сприяє размно-женню

- - - - - - - Обмежено терміном служби (фільтрів)
Електроеффлю-віальні іонізатори + + - - - - + - - - Обмежено від 30хв. до 3х. годин
Гідроіонізатори (при строгому контролі за хімічним складом води) + + - - - - + - - - Тривале
Струнні і пластинні Електрофільтри (псевдоіонізатори) (незначний радіус дії) + + + - - - - - - - Тривале
Фотокаталітичні очисники - - + - - - - - - - Тривале
Озонатори - - + + + + - - - - Обмежений час (із-за перевищення норм ГДК)
Природна дія після дощу, грози, снігу, яскравого сонячного світла, “легенів планеты”- лісів + + + + + + + + + + Безперервно
Бесфільтрові технології “Living Air” об'ємного очищення повітря виробництва компанії + + + + + + + + + + Безперервно (24 години)


* "СУПЕР ПЛЮС" - відомі струнні притягувачі пилу з гучною назвою. Вони, окрім здібності нагромаджувати на своїх конструкціях пил, уловлений в радіусі 0,5 м, ще виробляють неконтрольовану кількість озону, що перешкоджає їх постійній роботі. Але люди не можуть дихати періодично як кити, а при використанні таких технологій - вся ідея очищення повітря зводиться до локальної роботи в зоні довкола приладу з нетривалим за часом процесом умовного очищення.

** "ЛЮСТРА ЧИЖЕВСЬКОГО" - суто терапевтичний прилад, принцип роботи якого заснований на створенні однополярного негативного заряду на конструкціях у вигляді голок, закріплених на корпусі, При цьому на сам прилад подається величезна напруга (від 30000 до 80000 Вольт), що робить неможливим постійне перебування людини поряд з цим "пристроєм". Частки пилу, що мають позитивний заряд і дія приладу, що знаходяться в зоні, спрямовуються на самі конструкції і на місця їх кріплення. Саме із-за цього ефекту стіни або стелі поряд з приладом стають чорними і відмити цей электорографічний бруд дочиста неможливо. Як відомо, легкі аероіони живуть дуже коротке життя ( від декількох секунд до 80 секунд), а швидкість їх руху - 1-2 см/сек. Через через це на віддаленні 2-3 м від люстри робота аероіонів малоефективна. Знаходитися під "Люстрою Чижевського" згідно інструкції можна дуже короткий час, оскільки дія електричного поля великої потужності може згубно позначитися на здоров'ї.  Дуже невдала спроба ліквідації іонного голоду, оскільки при постійному використанні може статися надмірне насичення повітря негативними іонами. У такому повітрі у людини не згортається кров (пряма дорога до захворювання гемофілією), а пил зі всіма своїми "пасажирами" (бактерії, віруси і тому подібне) заряджається негативно і знов висить в повітрі, але вже з іншим знаком "-".

*** "ЛІВІНГ ЕЙР"
- високоефективно відновлює повноцінну якість повітря без вживання фільтрів, надмірного озонування, і однополярної іонізації. Вироблення озону низької концентрації і постійна підтримка балансу між позитивними і негативними аероіонами в повітрі дозволяє приладу контролювати всі види забруднення навіть при інтенсивному забрудненні від техногенної діяльності людини. Прилад "Лівінг ейр" єдиний в світі здатний управляти кількістю озону, що виробляється для кожного конкретного приміщення за допомогою високочутливого сенсорного датчика, контролюючого концентрацію озону. Система об'ємного бесфільтрового очищення повітря підтримує баланс позитивних і негативних аероіонів відповідно до вимог норм, що сприяє осадженню з повітря приміщення пилу будь-якої фракції і створює повітряне середовище максимально комфортне для постійного перебування людини. Система "Лівінг ейр" здатна працювати цілодобово на протязі 15 років, відтворюючи в приміщенні природні способи очищення повітря повністю в автоматичному режимі, оскільки очищення відбувається не усередині приладу, а в кожній точці простору. Ексклюзивно запатентована технологія об'ємної дистанційної іонізації дозволяє підтримувати цілющий іонний баланс у всіх приміщеннях в радіусі 20 метрів від приладу незалежно від наявності суцільних перегородок.