Наші новітні технології

НОВІТНІ РЕВОЛЮЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА СЛУЖБІ ВАШОЇ СІМ'Ї.

 

НовІТНЯ революцІЙНа RCI-технологІя.


       
Поєднання світла UVX- спектру високої інтенсивності з матрицею особливої конструкції, покритою гідрофільною оболонкою з рідкоземельних і благородних металів, створює унікальний RCI - процес.

  Довжина хвилі світла (254 нанометру), використовувана у RCI, знаходиться в диапозоне між видимим спектром UV-променів і невидимими Х-променями. Цей спектр називається UVX. Даний спектр дозволяє збільшити ефективність дії в 10 разів.

   RCI-матриця виробляється індивідуальної форми і структури для кожної моделі системи очищення повітря.
Продукти, вироблювані даним процесом, - гідропероксид-іоны високої окислювальної здатності - швидко знищують мікроби, запахи, шкідливі хімічні домішки. RCI-технология дозволяє значно прискорити процес
очищення повітря у всьому об'ємі приміщення за допомогою абсолютний нешкідливих компонентів. Технологія RCI ідеально поєднується з вже використовуваними технологіями Ecotech і SynAirG і робить компанію EcoQuest світовим лідером в області очищення повітря .

ПЕРЕВАГИ  RCI:

  •  усуває всі види забруднень в повітрі: бактерії, запахи шкідливі хімічні домішки;

  •  прискорення і посилення процесів очищення повітря в сотні разів завдяки особливостям технології RCI;

  •  продукти RCI-технології продовжують очищати повітря у всьому об'ємі приміщення, вони абсолютно безпечні, не мають запаху;

  •  використовується ексклюзивно запатентований каталізатор, який само-відтворюється в процесі експлуатації, не вимагає заміни і не потребує механічного чищення.

РеволюцІЙНА технологІя SynAirG

 

 

ТехнологІя  EcoTech

 

ЭфективнІсть рОботИ системИ ЕСОТЕСН

Система ЕСОТЕСН™, використовувана в приладах EcoQuest, є винятковою власністю компанії EcoQuest International.

Система дозволяє отримати щонайпотужніший синергетичний ефект від оригінального з'єднання техніки і технології для піднімання якості повітря на абсолютно інший ідеальний по екології рівень. Для видалення з приміщення бактерій і грибків використовувалася система Breeze AT в режимі санації в приміщенні площею 15 квадратних метрів при висоті стель 2,5 м.

Эфективність знищення основних бактерій і грибків за допомогою RCI-технологии за результатами 24-годинної обробки.

Для видалення бактерій і грибків з повітря система Breeze AT (як і будь-який інший прилад EcoQuest) може використовуватися цілодобово. При цьому забезпечується звичайний режим експлуатації даного приміщення.

Дані результати демонструють, як низький і абсолютно безпечний рівень вмісту озону 03 (з такою ж концентрацією, як і в зовнішньому повітрі) у поєднанні з системою очищення EcoQuest може значно скоротити число життєздатних бактерій і грибків на протязі 6 годин.

Система Fresh Air цілодобово робить повітря свіжим при такому ж рівні озону, як і в зовнішньому повітрі, - при звичайному режимі експлуатації приміщення.